N247 flytter redaksjonen til biblioteket under Handelens dag

Kommende torsdag er det Handelens dag i Søgne, og i den anledning flytter N247-redaksjonen midlertidig inn i biblioteket på Tangvall. Herfra vil vi ha vårt utgangspunkt noen timer, og vi ønsker våre lesere velkommen innom.

Vi er på plass fra klokken 10 til 14, og du vil finne oss ved et oppsatt bord inne på biblioteket, lett synlige med beachflagg, en kaffekopp og godt humør.

Journalistene våre vil muligens være ute i sentrum en liten tur innimellom for å kjenne på stemningen og snakke med folk som er ute og handler. Men vi er aldri langt unna, og kommer raskt tilbake til basen vår på biblioteket.

Vi håper mange vil ta turen innom oss for en kopp kaffe og en hyggelig prat. Har du tips til saker, ønsker å gi oss tilbakemeldinger, eller trenger hjelp til å tegne abonnement, står vi klare til å hjelpe.

Stikk gjerne innom, vi gleder oss til å treffe både nye og kjente fjes på Tangvall denne dagen. 

Powered by Labrador CMS